Festiwal Szwajcarski - Siła Regionów

Zapraszamy na Festiwal Szwajcarski - Siła Regionów, który odbędzie się 20 maja 2017 r. na terenie Zespołu pałacowo-parkowego książąt Czartoryskich w Puławach w godzinach 12.00 - 22.00. Natomiast o godz. 9.00 w ramach projektu będzie miał miejsce spływ kajakowy na rzece Wieprz. Organizatorem przedsięwzięcia jest Powiat Puławski, a projekt jest współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.

09.05.2017
autor: Admin

Film informacyjno-promocyjny

Projekt „Euroszansa dla Lubelszczyzny – budowanie konsensusu społecznego na rzecz zrównoważonego rozwoju subregionu w krajobrazie kulturowym trójkąta turystycznego: Nałęczów – Puławy - Kazimierz Dolny”, zajął pierwsze miejsce w edycji krajowej i został zgłoszony do etapu europejskiego w konkursie pn. „Europejskie Nagrody Promocji Przedsiębiorczości 2016”.

28.09.2016
autor: Admin

Zapraszamy do oglądania cotygodniowego cyklu reportaży TV na temat projektów SPPW

Zapraszamy do oglądania cotygodniowego cyklu reportaży TV na temat projektów SPPW z udziałem m.in. Kingi Preis, Ewy Wachowicz, Katarzyny Skrzyneckiej - środa, godz. 17.00  - TV4

10.08.2016
autor: Admin

Aktualności I miejsce Powiatu Puławskiego w Konkursie „Europejskie Nagrody Promocji Przedsiębiorczości 2016”

Mamy przyjemność poinformować, że projekt „Euroszansa dla Lubelszczyzny – budowanie konsensusu społecznego na rzecz zrównoważonego rozwoju subregionu w krajobrazie kulturowym trójkąta turystycznego: Nałęczów – Puławy - Kazimierz Dolny”, zgłoszony przez Powiat Puławski do Konkursu „Europejskie Nagrody Promocji Przedsiębiorczości 2016” zajął pierwsze miejsce w edycji krajowej i zgodnie z regulaminem został zgłoszony do europejskiego etapu Konkursu.

15.07.2016
autor: Admin

Promocja projektów współfinansowanych z Programu Szwajcarskiego w Radio Lublin zakończona

W dniach 5 - 19 marca słuchacze Radia Lublin mieli możliwość poznania projektów zrealizowanych przez beneficjentów programu grantowego „EUROszansa dla Lubelszczyzny...”, współfinansowanego ze środków szwajcarskich. Liderem projektu jest samorząd Powiatu Puławskiego.

13.05.2016
autor: Admin

1 2 3 4 5 6