Zapraszamy do odwiedzenia Parku Rozrywki „Z fizyką za pan brat”

Zapraszamy do odwiedzenia Parku Rozrywki „Z fizyką za pan brat”. Przedsięwzięcie jest zlokalizowane w Zespole Szkół im. J. Koszczyca Witkiewicza w Kazimierzu Dolnym przy ul. Nadwiślańskiej 9. Organem prowadzącym placówkę jest Powiat Puławski.

22.04.2016
autor: Admin

Otwarcie Parku Rozrywki „Z fizyką za pan brat”

14 kwietnia 2016 r. odbyło się otwarcie Parku rozrywki „Z fizyką za pan brat”. Przedsięwzięcie jest zlokalizowane w Zespole Szkół im. J. Koszczyca Witkiewicza w Kazimierzu Dolnym przy ul. Nadwiślańskiej 9. Organem prowadzącym placówkę jest Powiat Puławski.

22.04.2016
autor: Admin

Oficjalne otwarcie Parku Rozrywki „Z fizyką za pan brat”

W dniu 14 kwietnia 2016 roku o godzinie 11.00 w Zespole Szkół im. J. Koszczyca Witkiewicza w Kazimierzu Dolnym ul. Nadwiślańska 9 nastąpi oficjalne otwarcie Parku Rozrywki „Z fizyką za pan brat”, który powstał w ramach projektu „EUROszansa dla Lubelszczyzny – budowanie konsensusu społecznego na rzecz zrównoważonego rozwoju subregionu w krajobrazie kulturowym trójkąta turystycznego: Nałęczów – Puławy – Kazimierz Dolny” współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach Szwajcarskiego Programu Współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.

01.04.2016
autor: Admin

EUROszansa dla Lubelszczyzny... - konferencja podsumowująca projekt

17 marca 2016 r. w Parku Naukowo-Technologicznym w Puławach odbyła się konferencja podsumowująca projekt EUROszansa dla Lubelszczyzny... zrealizowany w ramach Szwajcarskiego Programu Współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.

21.03.2016
autor: Admin

KONFERENCJA PODSUMOWUJĄCA REALIZACJĘ PROJEKTU

„EUROszansa dla Lubelszczyzny-budowanie konsensusu społecznego na rzecz zrównoważonego rozwoju subregionu w krajobrazie kulturowym trójkąta turystycznego: Nałęczów- Puławy- Kazimierz Dolny”

współfinansowanego  przez Szwajcarię w ramach Szwajcarskiego Programu Współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.

17 marca 2016 roku w godzinach 9.00 – 15.00 w Parku Naukowo - Technologicznym w Puławach, ul. Mościckiego 1.

11.03.2016
autor: Admin

1 2 3 4 5 6