Zespół Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza w Kazimierzu Dolnym poszukuje osoby do obsługi Parku Rozrywki „ Z fizyką za pan brat”

Zespół  Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza w Kazimierzu Dolnym poszukuje osoby do obsługi Parku Rozrywki „ Z fizyką za pan brat” .....

11.02.2016
autor: Admin

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty

W związku z realizacją zadania na zakup i dostawę stołu bilardowego, stołu do tenisa stołowego, gry w piłkarzyki stołowe w ramach zadania „Podniesienie jakości bazy noclegowej w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym „Pod Wianuszkami” w Kazimierzu Dolnym” realizowanego w ramach Projektu pn. „EUROszansa dla Lubelszczyzny – budowanie konsensusu społecznego na rzecz zrównoważonego rozwoju subregionu w krajobrazie kulturowym trójkąta turystycznego: Nałęczów – Puławy – Kazimierz Dolny” współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach Szwajcarskiego Programu Współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej, Powiat Puławski informuje o wybraniu najkorzystniejszej oferty w niniejszym przedmiocie.

09.09.2015
autor: Admin

Odpowiedzi na pytania

W związku z realizacją zadania na zakup i dostawę stołu bilardowego, stołu do tenisa stołowego, gry w piłkarzyki stołowe w ramach zadania „Podniesienie jakości bazy noclegowej w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym „Pod Wianuszkami” w Kazimierzu Dolnym” realizowanego w ramach Projektu pn. „EUROszansa dla Lubelszczyzny – budowanie konsensusu społecznego na rzecz zrównoważonego rozwoju subregionu w krajobrazie kulturowym trójkąta turystycznego: Nałęczów – Puławy – Kazimierz Dolny” współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach Szwajcarskiego Programu Współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej, Powiat Puławski udziela odpowiedzi na pytania dot. zapytania ofertowego.

31.08.2015
autor: Admin

Galeria „Szwajcarski Szlak Rozwoju”

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia dostępnej w zakładce galerii

28.08.2015
autor: Admin

ZAPYTANIE OFERTOWE

W związku z realizacją zadania na zakup i dostawę stołu bilardowego, stołu do tenisa stołowego, gry w piłkarzyki stołowe w ramach zadania „Podniesienie jakości bazy noclegowej w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym „Pod Wianuszkami” w Kazimierzu Dolnym” realizowanego w ramach Projektu pn. „EUROszansa dla Lubelszczyzny – budowanie konsensusu społecznego na rzecz zrównoważonego rozwoju subregionu w krajobrazie kulturowym trójkąta turystycznego: Nałęczów – Puławy – Kazimierz Dolny” współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach Szwajcarskiego Programu Współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej, Powiat Puławski zaprasza do złożenia oferty w niniejszym przedmiocie.

25.08.2015
autor: Admin

1 2 3 4 5 6