Bartłomiej Szewczyk

BENEFICJENT

Bartłomiej Szewczyk

MIEJSCOWOŚĆ

Łąki gm. Wąwolnica

KWOTA DOFINANSOWANIA

Wartość projektu: 57 000,00 zł Kwota otrzymanego dofinansowania: 39 900,00 (70%)

DATA ROZPOCZĘCIA DZIAŁALNOŚCI

1.01.2013 r.

CEL

Głównym celem działalności jest prowadzenie zajęć z nauki jazdy konnej w dwóch kategoriach: dla osób początkujących oraz dla osób zaawansowanych. Organizacja jazd terenowych, przejażdżek bryczkami, saniami i wozami oraz udostępnianie kucyka najmłodszym.

DZIAŁANIA

W ramach projektu Wnioskodawca zakupił 3 konie, kucyka, sprzęt jeździecki oraz stoły i ławy. Na terenie gospodarstwa zorganizowano pomieszczenie pełniące funkcję szatni oraz miejsce przeznaczone do spożywania posiłków w którym turyści mogą oczekiwać na swoje zajęcia. Ze względu na sezonowość usług, w miesiącach marzec- październik jazdy odbywają się w zadaszonym pomieszczeniu – w ujeżdżalni, istnieje możliwość przejażdżki dorożkami, saniami oraz wozami.

W ramach promocji zakupiono baner reklamowy oraz wydano ulotki.

WSKAŹNIKI

Szacunkowo w skali miesiąca Beneficjent będzie prowadził 80 szt. zajęć przy wykorzystaniu koni, w skali roku około 960 zajęć. Do swojej oferty został wprowadzony „program lojalnościowy” w ramach którego klienci wykupujący karnety będą mieli zagwarantowane dwie bezpłatne, dodatkowe godziny zajęć z jeździectwa.