Dariusz Banaszek

BENEFICJENT

Dariusz Banaszek

MIEJSCOWOŚĆ

Drzewce gm. Nałęczów

KWOTA DOFINANSOWANIA

Wartość projektu: 93 280,00 zł kwota otrzymanego dofinansowania 40 000,00 zł (42,88 %)

DATA ROZPOCZĘCIA DZIAŁALNOŚCI

styczeń 2013 r.

CEL

Głównym celem działalności jest stworzenie kompleksowych warunków do świadczenie usług z zakresu noclegów i wyżywienia w gospodarstwie Eko- Agroturystycznym.

DZIAŁANIA

Działania zrealizowane w ramach projektu umożliwiły zmodernizowanie budynku w którym  znajdują się 3 pokoje, przedpokój, dwie łazienki, salon z wyjściem na taras. Klient ma swobodny dostęp do aneksu kuchennego oraz salonu. Budynek w całości został przeznaczony do dyspozycji gości. Nurtem wiodącym powstałej działalności są noclegi z zapewnionym całodziennym wyżywieniem przygotowanym w oparciu o wykorzystanie produktów lokalnych i ekologicznych z gospodarstwa Wnioskodawcy. Gospodarstwo spełnia wymogi pro ekologiczne. Posiłki przygotowywane są z wykorzystaniem produktów z tradycyjnego wiejskiego ogrodu. W celu utworzenia usług towarzyszących zakwaterowaniu istnieje możliwość skorzystania z wycieczek rowerowych i pieszych po okolicy oraz innych atrakcji rozrywkowych poprzez wykorzystanie zasobów naturalnych i kulturowych lokalnego środowiska. W ramach działania zakupiono niezbędne wyposażenie pokoi oraz pozostałych pomieszczeń. .

WSKAŹNIK

Szacunkowo z oferty noclegowej gospodarstwa skorzysta około 250 osób rocznie, z posiłków skorzysta około 100 osób, które skonsumują około 300 posiłków rocznie. W celu rozwoju działalności Beneficjent planuje w przyszłości podpisać umowę z biurem turystycznym.