Dobre Miejsce

TYTUŁ PROJEKTU

„Dobre Miejsce”

BENEFICJENT

Kamil Wrzos

MIEJSCOWOŚĆ

Drzewce Kolonia gm. Nałęczów

KWOTA DOFINANSOWANIA

Wartość projektu: 68 310,00 zł kwota otrzymanego dofinansowania: 39 861,79 zł (58, 56 %)

DATA ROZPOCZĘCIA DZIAŁALNOŚCI

wrzesień 2013 r.

CEL

Głównym celem działalności jest świadczenie usług noclegowych na wysokim poziomie, wynajem pokoi oraz wynajem domku holenderskiego w miejscowości Kolonia Drzewce w okolicach Nałęczowa.

DZIAŁANIE

Działalność firmy oparta jest na walorach obiektu wraz z jego wyposażeniem i dodatkową infrastrukturą, jak również na walorach turystycznych okolicy. Główne usługi oferowane przez Beneficjenta to wynajem pokoi dwu lub trzyosobowych z możliwością pobytu wypoczynkowo - rekreacyjnego (z dostępem do łazienki, pokoju z aneksem kuchennym dla gości, telewizją i Internetem). Dodatkowo istnieje możliwość wynajęcia domku holenderskiego. Atrakcją dla turystów jest wynajem rowerów górskich. Wnioskodawca przygotował specjalne pakiety pobytowe. Aby zminimalizować sezonowość zimą są organizowane kuligi, pobyty Świąteczno- Noworoczne, Karnawałowe, a wiosną Wielkanocne. Potencjalni goście będą informowani o różnego typu imprezach kulturalnych, sportowych i rozrywkowych odbywających się w okolicy. Szeroki wachlarz usług umożliwi prowadzenie działalności w okresie letnim jak i zimowym.

WSKAŹNIKI

W pierwszym roku prowadzonej działalności z oferty skorzystało 1140 osób. Beneficjent przewiduje wprowadzenie kart lojalnościowych dla gości, którzy będą wracać do obiektu oraz którzy będą polecać ofertę innym osobom. Szeroki zakres usług umożliwia prowadzenie działalności w okresie letnim oraz zimowym.