Od 2 do 5 lipca w Krainie Rowerowej - Wakacyjna Inwazja Rowerzystów

Wakacje w Krainie Rowerowej rozpocznie 4-dniowa impreza dla rowerzystów organizowana przez Lokalną Grupę Działania „Zielony Pierścień”. Impreza adresowana jest do każdego rowerzysty, bez względu na wiek.

Pierwszego dnia, 2 lipca w czwartek, odbędzie się Rajd Bursztynowym Szlakiem Greenways ze startu wspólnego w Puławach spod MOSiRu na dystansie około 60 km. Rowerzyści będą przemierzać szlaki Krainy Rowerowej i odwiedzać ciekawe miejsca i atrakcje turystyczne, m.in. „Manufakturę Różaną” pod Końskowolą, „Owocowy Przystanek” w Klementowicach, „Park miniatur” w Rąblowie” czy „Małą papiernię” w Celejowie. Rajd zakończy się w Puławach.

Na kolejne dwa dni, 3 i 4 lipca, zaplanowano jedyny w Polsce dla rowerzystów Maraton Quest. Podczas tej imprezy rowerzyści udadzą się na wyprawy odkrywców i będą aktywnie poznawać miejscowości Krainy Rowerowej. Z instrukcjami będą rozwiązywać zadania i zagadki, aby dotrzeć do ukrytych skarbów.

Ostatniego dnia, 5 lipca, zaplanowano indywidualne lub grupowe rajdy po wskazanych pętlach rowerowych o różnych dystansach: 12, 50 i 60 km. Rajdy odbędą się po malowniczych okolicach Wąwolnicy i po Kazimierskim Parku Krajobrazowym. Na zakończenie przewidziano piknik przy dworku w Kęble, podczas którego będą rozdane pamiątkowe certyfikaty oraz odbędzie się losowanie upominków.

Więcej informacji na temat Wakacyjnej Inwazji Rowerzystów znajduje się na www.krainarowerowa.pl w zakładce „Aktualności”.

Aby wziąć udział w imprezach wystarczy wysłać do 30 czerwca br. mailem na info@krainarowerowa.pl formularz zgłoszeniowy. ZAPRASZAMY!!!!

Tutaj do pobrania:

PLAKAT

REGULAMIN

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

25.06.2015
autor: Admin
Oceń:

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Skomentuj

Autor: