Zapraszamy do oglądania cotygodniowego cyklu reportaży TV na temat projektów SPPW

Zapraszamy do oglądania cotygodniowego cyklu reportaży TV na temat projektów SPPW z udziałem m.in. Kingi Preis, Ewy Wachowicz, Katarzyny Skrzyneckiej - środa, godz. 17.00  - TV4

Startuje kampania (jej I część)  "Partnerstwo dla rozwoju" prezentująca efekty różnorodnych projektów zrealizowanych z funduszy Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy (SPPW).  W każdą środę o godz. 17:00, przez najbliższe 8 tygodni, telewizyjna Czwórka będzie emitować reportaże poświęcone przedsięwzięciom zrealizowanym z Funduszu Szwajcarskiego. Wszystkie odcinki będą dostępne na internetowej platformie www.ipla.tv.

Ze wsparcia SPPW skorzystały m.in. nałęczowski hotel na drzewach, Muzeum Ziemi Leżajskiej, Dolina Karpia w Zatorze, Zespół Szkół Specjalnych w Łodygowicach, Komenda Główna Policji. Dofinansowanie otrzymały również działania na rzecz ochrony ptaków w polskich Karpatach i w zakresie usuwania i unieszkodliwiania azbestu w województwie lubelskim czy akcja promocyjna przeciwdziałająca otyłości „Zachowaj równowagę” Instytutu Żywności i Żywienia. W rolę przewodników po wspomnianych przedsięwzięciach, wcielą się m.in. Kinga Preis, Katarzyna Skrzynecka, Rafał Cieszyński, Ewa Wachowicz, Joanna Orleańska.

Dokładny harmonogram emisji - TUTAJ

Uprzejmie dziękujemy Państwu za udział w tym przedsięwzięciu i zapraszamy do oglądania!

10.08.2016
autor: Admin
Oceń:

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Skomentuj

Autor: