Organizacja lotów widokowych oraz innych form rekreacji w obszarze turystycznym Kazimierz - Puławy - Nałęczów

TYTUŁ PROJEKTU

Organizacja lotów widokowych oraz innych form rekreacji w obszarze turystycznym Kazimierz - Puławy - Nałęczów

BENEFICJENT

Bartosz Litwinek

MIEJSCOWOŚĆ

Baranów

KWOTA DOFINANSOWANIA

Wartość projektu: 57 150,00 zł kwota otrzymanego dofinansowania 40 000,00 zł (69,99 %)

DATA ROZPOCZĘCIA DZIAŁALNOŚCI

sierpień 2013 r.

CEL

Głównym celem działalności jest prowadzenie serwisu internetowego zajmującego się pośrednictwem w sprzedaży ofert turystycznych i ofert aktywnego wypoczynku.

DZIAŁANIA

Prowadzona działalność ma charakter usługowy, Beneficjent swoim klientom oferuje: wykonywanie lotów widokowych z parasailingiem za quadem lub motorówką -  oferta przeznaczona dla klientów indywidualnych. Usługa dostępna jest w różnych wariantach czasowych w opcji dla jednej lub dwóch osób jednocześnie podpiętych do uprzęży, na życzenie klienta możliwe jest filmowanie lotu. Wypożyczenie quada do jazdy terenowej- przejazd przygotowanymi trasami prowadzącymi po szlakach turystycznych które ukazują walory regionu. Organizacja eventów dla firm- usługa polega na organizacji przygotowanych indywidualnie programów imprez motywacyjnych, promocyjnych oraz integracyjnych, w obsługę imprezy będą zaangażowani również firmy podwykonawcze świadczące usługi aktywnego wypoczynku. Wnioskodawca stworzył ofertę umożliwiającą pozyskiwanie klientów na usługi turystyczne firm regionu w zamian za ustaloną prowizję od sprzedaży. Dodatkową atrakcją jest sprzedaż pakietów pobytowych  które łączą różne oferty regionu dzięki współpracy z innymi firmami.

Zakupiony w ramach projektu sprzęty cechuje wysoka jakość materiałów z których zostały wykonane oraz bezpieczeństwo.

WSKAŹNIKI

Oferta skierowana jest zarówno dla klientów indywidualnych oraz grup zorganizowanych. Beneficjent zakłada że przyznana dotacja przyczyni się do doskonalenia inwestycji pozwalającej na prowadzenie innowacyjnej firmy w przeciągu 1-2 lat prowadzonej działalności.