Podniesienie atrakcyjności oferty pobytowej w Willi Ima

TYTUŁ PROJEKTU

Podniesienie atrakcyjności oferty pobytowej w Willi Ima

BENEFICJENT

Mariola Suska Willa Ima

MIEJSCOWOŚĆ:

Kazimierz Dolny

PARTNERZY

Explorer Konrad Banaszek, Manufaktura Aleksandra Rózga, Fundacja Spichlerz Kultury, Pasjaart Andrzej Kluziak, Klub Twórców Ludowych w Kazimierzu Dolnym, Galeria Bibelot Robert Świderski, Michalina Suska, Krzysztof Ruszel

KWOTA DOFINANSOWANIA

Całkowita wartość projektu: 29 902,44 zł kwota otrzymanego dofinansowania: 17 941,46 zł (60%)

CZAS REALIZACJI PROJEKTU

6 miesiecy (czerwiec- listopad 2014 r.)

STRONA INTERNETOWA

www.willaima.infoturystyka.pl

CEL

Celem projektu jest podniesienie atrakcyjności i wzbogacenie oferty turystycznej w Willi Ima w Kazimierzu Dolnym poprzez skumulowanie w obiekcie różnorodnych produktów turystycznych dostosowanych do oczekiwań Gości ceniących aktywny wypoczynek oraz doceniających kontakt z przyrodą.

DZIAŁANIA

Realizacja projektu umożliwiła zakup sauny- beczki ogrodowej z akcesoriami, grilla- wędzarni, projektora z ekranem projekcyjnym, 25 krzeseł drewnianych składanych, 2 głośników i mikrofonu bezprzewodowego oraz namiotu (pawilonu) umożliwiającego organizowanie imprez plenerowych, warsztatów artystycznych promujących rękodzieło lokalne (tkactwo, szydełkowanie, filcowanie) organizowanie biesiad degustacyjnych z produktami lokalnymi z grilla i wędzarni (warzywa, owoce, sery, ryby, mięsa). Projekt skierowany jest do turystów indywidualnych w każdym wieku ceniących aktywny wypoczynek i spokój, turystów ekologicznych ceniących zdrowy tryb życia, szukających atrakcji prozdrowotnych na świeżym powietrzu.

WSKAŹNIKI

Obiekt Willa Ima poprzez dalsze prowadzenie działalności gospodarczej planuje kontynuację projektu. Zrealizowane rezultaty wykorzystane zostały do budowania marki Willa Ima oraz umacniania pozycji obiektu na rynku turystycznym Kazimierza Dolnego, jak również promowania produktów lokalnych i walorów turystycznych subregionu. Liczba Gości zakwaterowanych w obiekcie zwiększyła się o około 20 % w skali roku co daje około 60 par.