Pokoje gościnne „Szwajcarska jakość za rozsądną cenę”

TYTUŁ PROJEKTU

Pokoje gościnne „Szwajcarska jakość za rozsądną cenę”

BENEFICJENT

Liliana Sawa

MIEJSCOWOŚĆ

Nałęczów

KWOTA DOFINANSOWANIA

Wartość projektu: 64 267,00 zł kwota otrzymanego dofinansowania: 40 000,00 zł (62,24 %)

DATA ROZPOCZĘCIA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ

wrzesień 2013 r.

CEL

Głównym celem działalności jest świadczenie usług noclegowych w miejscowości Nałęczów dla turystów z Polski oraz z zagranicy ze szczególnym uwzględnieniem gości ze Szwajcarii, Niemiec oraz  Holandii. Usługi świadczone są w zabytkowych wnętrzach drewnianej willi w stylu szwajcarskim z przełomu XIX i XX wieku.

DZIAŁANIA

Realizacja projektu umożliwiła modernizację Willi Na Górze. Budynek znajduje się w centrum Nałęczowa przy głównej alei Lipowej, do dyspozycji gości przeznaczono 3 dwuosobowe pokoje, w tym jeden z dostawką oraz możliwością wstawienia kojca do zabawy dla dzieci. Pokoje charakteryzuje wysoki standard wypoczynku, zostały urządzone z zastosowaniem stylu dostosowanego do architektury budynku.

W ramach oferty pobytowej istnieje możliwość zwiedzania Nałęczowa i regionu z przewodnikiem, ponadto organizowane są spływy kajakowe, wyprawy do parku linowego, spacery z kijkami do nordic walking, atrakcje muzyczne oraz filmowe. Do dyspozycji gości są dwie werandy na których znajdują się fotele ratanowe oraz stół, istnieje możliwość wstawienia grilla, odwiedzający goście mają możliwość parkowania swoich samochodów na terenie obiektu. Usługi świadczone są przez cały rok, pokoje w których przebywają goście w okresie jesienno- zimowym są ogrzewane. Willa Na Górze charakteryzuje się wysokim komfortem wypoczynku, elegancją, estetyką otoczenia oraz obsługą na wysokim poziomie.

WSKAŹNIKI

W pierwszym roku prowadzonej działalności pokój na jedną dobę wynajęły 62 osoby, od dwóch do 4 dób 42 osoby, pobyty dłuższe 56 osób. W kolejnych latach Beneficjent planuje utworzenie placu zabaw dla dzieci oraz wprowadzenie do oferty wyżywienia.