Utworzenie apartamentu na wynajem w zabytkowej Willi Widok

TYTUŁ PROJEKTU

Utworzenie apartamentu na wynajem w zabytkowej Willi Widok

BENEFICJENT

Projektowanie Architektoniczno- Budowlane i Obsługa Inwestycji arch. Mieczysław Brzozowski

MIEJSCOWOŚĆ

Nałęczów

PARTNERZY WSPIERAJĄCY

Mateusz Brzozowski, Artur Tomczyk

KWOTA DOFINANSOWANIA

Wartość projektu: 283 430,70 zł kwota otrzymanego dofinansowania: 170 058, 42 zł (60 %)

CZAS REALIZACJI PROJEKTU

6 miesięcy (marzec- wrzesień 2014 r.)

CEL

Głównym celem projektu jest utworzenie unikalnej bazy noclegowej dla turysty wymagającego w postaci apartamentu w zabytkowej willi Widok.

DZIAŁANIA

Realizacja projektu umożliwiła utworzenie ekskluzywnego apartamentu przeznaczonego na wynajem. W tym celu Beneficjent połączył dwa mieszkania zlokalizowane na jednej z głównych ulic Nałęczowa. Apartament został przystosowany do przyjęcia grupy 6 osobowej (5 miejsc noclegowych z możliwością 1 dostawki). W obiekcie znajduje się pokój sypialniany z 2 miejscami noclegowymi oraz salon z 3 miejscami noclegowymi a także łazienka i wyposażona kuchnia. Apartament został urządzony z dbałością o wysoki standard wyposażenia oraz wnętrza z zachowaniem unikalnego charakteru obiektu. W widocznym miejscu została umieszczona gablotka w której Wnioskodawca zamieszcza informacje o produktach lokalnych i regionalnych w postaci ulotek oraz folderów, znajdują się opisy ciekawych miejsc pod względem historycznym, architektonicznym, artystycznym, spis głównych wydarzeń i eventów w okolicy, wskazanie produktów regionalnych i lokalnych oraz miejsc ich wyrobu.

WSKAŹNIKI

Wnioskodawca przewiduje dalsze inwestycje mające na celu podniesienie atrakcyjności miejsca i jego najbliższej okolicy np. poprzez stylowe urządzenie ogrodu przy budynku. Szacunkowo z oferty Beneficjenta skorzysta 130 osób w skali roku.