Wypożyczalnia kajaków i kanu Ka-Jak-Kamil

TYTUŁ PROJEKTU

Wypożyczalnia kajaków i kanu Ka-Jak-Kamil

BENEFICJENT

Kamil Cieślak

MIEJSCOWOŚĆ

Kolonia Góra Puławska gm. Puławy

KWOTA DOFINANSOWANIA

Wartość projektu: 57 780,00 zł kwota otrzymanego dofinansowania: 40 000,00 zł (69,23 %)

DATA ROZPOCZĘCIA DZIAŁALNOŚCI

wrzesień 2013 r.

STRONA INTERNETOWA

www.kajakkamil.pl

CEL

Utworzenie wypożyczalni kajaków i kanu z całym osprzętem. Transport turystów oraz sprzętu na spływ i ze spływu oraz organizowanie spływów dla grup.

DZIAŁANIE

Spływy kajakowe organizowane są na trasie Janowiec- Puławy, z miejsca zakończenia spływu którym jest Marina Puławy turystów będzie odbierał samochód i zawoził z powrotem do Janowca do miejsca rozpoczęcia pływu. Zakupione w ramach projektu kajaki są 1 i 2 osobowe zaś kanu 2,3 i 4 osobowe. Sprzęt posiada niezbędne atesty, cechuje go nowoczesność. Istnieje możliwość organizowania spływów dla grup zorganizowanych na innych trasach po wcześniejszej rezerwacji. Dystrybucja usług odbywa się poprzez sprzedaż bezpośrednią w miejscu wynajmu kajaków (w Janowcu nad Wisłą – w okolicy przystani rzecznej), portale internetowe oferujące sprzedaż usług turystycznych, biura turystyki szkolnej działające na rynku lokalnym, regionalnym i krajowym, dystrybucja usług podczas wodnych imprez odbywających się w regionie, własną stronę internetową umożliwiającą rezerwacje i wypożyczenie kajaków/kanu na odpowiedni termin, punkty informacji turystycznej na terenie regionu, dystrybucja za pomocą portali społecznościowych.

WSKAŹNIKI

Dużym atutem inwestycji jest innowacyjny charakter. W regionie nie są organizowane spływy w takiej formie. Inne firmy świadczące podobne usługi zapewniają transport tylko wtedy gdy sami są organizatorami spływu. W przyszłości planowana jest organizacja zimowych spływów kajakowych dla śmiałków oraz morsów.